Acesta este noul design al blogului, sper să vă placă şi să-mi citiţi blogului cu aceeaşi plăcere ca şi până acum. Am căutat un template care se poate modifica destul de mult fără a avea un domeniu de .ro pe care vreau să-l obţin cât de curând posibil.
Mi se pare un design uşor de citit şi cât se poate de simplu de umblat în el. Comentariile se află în partea de sus a articolului. Dacă v-a plăcut aştept un vot în dreapta jos a blogului. Este posibil să mai fie ceva buguri şi mai trebuie schimbat favi iconul (iconiţa din stănga de sus a siteului) .
miercuri, mai 05, 2010
//
Etichete:
Personal
//
4
comentarii
//
4 comentarii to "The new improved Daily Shitz..."
Trimiteți un comentariu
Nu dati dovada de incultura si prostie va rog explicati-va parerea in limita bunului simt.
Tags
Daily shitz
(67)
Personal
(50)
Anti plictiseală
(45)
Music
(28)
Evenimente
(19)
Votes
(12)
Games
(8)
Gadgets
(7)
Ce a ajuns hip hopul pe la noi
(5)
How to...
(5)
Aplicații
(4)
Melodia Zilei
(3)
Movies
(3)
Prostia şi omul
(3)
Blog Game
(2)
Poze Funny
(2)
Bancuri
(1)
Vanzari
(1)



Anima Exsanguis says:
Sweet !
Crysys says:
cool tema(corecteaza "va"ul ala de acolo:D)!
Robert says:
ai putea sa bagi o foto, un wallpaper pe fondu' asta alb, decat atat, restu' e fain :)
Mircea Badea says:
Mai, buni voi craiovenii in ale scrisului pe bloguri. Intotdeauna e o placere sa intru pe blogurile oltenilor. Exista si unele mult mai bune decat al tau, gen ale unor tineri din PSD, Caii Mei, Boerica. Dar nu e timpul pierdut, pune-te si ajunge-i din urma ca e cale lunga dar nu-i imposibil. Succesuri!, cum ar zice o prima domnisoara a tarii
Acum ma duc la radio ca am emisiune, o sa vorbesc putin si despre blogul tau.